یک خبر خوش - دانشجویان مهندسی صنایع دانشکده ایمنی شهید بهشتی
/center


دانشجویان مهندسی صنایع دانشکده ایمنی شهید بهشتی

من دلم می خواهد خانه ای داشته باشم پر دوست کنج هر دیوارش دوست هایم بنشینند آرام گل بگو گل بشنو...شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست بر درش برگ گلی میکوبم روی آن با قلم سبز بهار مینویسم ای یار خانه ی ما اینجاست تا که سهراب نپرسد دیگر خانه ی دوست کجاست...

عملیات ریل گذاری ایستگاه متروی دانشگاه علم صنعت تا بلوار پروین پایان یافت
با حضور شهردار تهران عملیات ریل‌گذاری فاز یک توسعه شرقی خط 2 متروی تهران به پایان رسید و نصب تجهیزات در این مسیر 3 کیلومتری که از دانشگاه علم و صنعت تا بلوار پروین ادامه دارد، آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر پایان عملیات ریل‌گذاری این قطعه از توسعه شرقی خط 2 متروی تهران در دو مسیر رفت و برگشت با 3 کیلومتر تونل و 6 کیلومتر طول مسیر ریل‌گذاری شامل ایستگاه‌های شهید باقری و تهران پارس است.

با اتمام ریل گذاری این مسیر نصب تجهیزات برق، مخابرات، سیگنالینگ آن نیز آغاز شده که به گفته مسئولان شهرداری تهران تا پایان دی به اتمام خواهد رسید و در دهه فجر از آن بهره برداری می شود.‌

توسعه شرقی خط 2 متروی تهران از ایستگاه دانشگاه علم و صنعت آغاز شده و پس از طی بخشی از مسیر در خیابان رسالت به سمت بلوار جشنواره در شرق تهران ادامه مسیر داده و در نهایت در محدوده تقاطع خیابان‌های جشنواره و دماوند پایان می‌یابد.

خبرگزاری مهر

نوشته شده در پنجشنبه ٢۱ آذر ۱۳۸٧ساعت ۸:٤٤ ‎ق.ظ توسط میگ میگ نظرات ()


Design By : Pichak