یک خبر خوش

عملیات ریل گذاری ایستگاه متروی دانشگاه علم صنعت تا بلوار پروین پایان یافت با حضور شهردار تهران عملیات ریل‌گذاری فاز یک توسعه شرقی خط 2 متروی تهران به پایان رسید و نصب تجهیزات در این مسیر 3 کیلومتری که از دانشگاه علم و صنعت تا بلوار پروین ادامه دارد، آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر پایان عملیات ریل‌گذاری این قطعه از توسعه شرقی خط 2 متروی تهران در دو مسیر رفت و برگشت با 3 کیلومتر تونل و 6 کیلومتر طول مسیر ریل‌گذاری شامل ایستگاه‌های شهید باقری و تهران پارس است.

با اتمام ریل گذاری این مسیر نصب تجهیزات برق، مخابرات، سیگنالینگ آن نیز آغاز شده که به گفته مسئولان شهرداری تهران تا پایان دی به اتمام خواهد رسید و در دهه فجر از آن بهره برداری می شود.‌

توسعه شرقی خط 2 متروی تهران از ایستگاه دانشگاه علم و صنعت آغاز شده و پس از طی بخشی از مسیر در خیابان رسالت به سمت بلوار جشنواره در شرق تهران ادامه مسیر داده و در نهایت در محدوده تقاطع خیابان‌های جشنواره و دماوند پایان می‌یابد.

خبرگزاری مهر

/ 4 نظر / 4 بازدید
M**J

من فکر کنم باید باسه اسم جدیدم ریل گذاری کنیم!!!!![شوخی][شوخی][شوخی][سبز][سبز][سبز][تعجب]

کامیار

خب این مسیرو نزدیک تر میکنه یا اینکه باید دوباره بریم تو ایستگاهای دیگه خط حکیمیه وایسیم؟؟؟بابا یه خط بزنن تا دم دانشکده ایستگاهشو بذارن زیر دانشکده تا از مترو که پیاد میشیم همونجا کارتمونو به این حراسته نشون بدیم.وای چی میشد اگه میشد!!!ماکزیمم از خونه 15 دقیقه ای میرسیدم دانشگاه...[بغل][بغل][بغل]

پاشاپور

چیزه دیگه نمی خوای کامی؟؟؟

کامیار

يه چيز ديگه ميخوام كه فقط خود ميدوني... No one else knows