تست روانشناسی

١-تست جالب انگشتان دست

پاسخ:انگشت شست نشان دهندهء پول است،انگشت اشاره نشاندهندهء کار و مسئولیت است،اون انگشت که از همه بلندتره،نشان دهنده خودتان است انگشت انگشتری،همسرتان و آخرین انگشت یعنی انگشت کوچیکه بچه یا بچه های شما .

 

 

٢-تست خودشناسی

سیب

اگر سیب میوه مورد علاقه شماست فردی افراطی هستید که از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی کار را انجام می‌دهید رک ‌گو هستید و از مسافرت لذت می‌برید.

پرتقال

فردی صبور و پرطاقت هستید که اراده‌تان بسیار قوی است. دوست دارید کارها را به آهستگی ولی به‌طور جدی انجام دهید خجالتی هستید و نزد اطرافیانتان قابل اعتمادید

گلابی

اگر تمام توجه‌تان را به کاری معطوف کنید می‌توانید آن را با موفقیت انجام دهید گاهی در انجام کارهای‌تان بی‌ثبات و متغیرید و مایلید که از نتایج سعی و تلاش خود خیلی سریع مطلع شوید.

گیلاس

زندگی همیشه برای‌تان شیرین نیست و اغلب با فراز و نشیب‌های زندگی مواجه می‌شوید به جای داشتن درآمدی جزیی به شیوه‌ای برای دریافت مقدار زیادی پول فکر می‌کنید و به دنبال فعالیت‌های خلاقانه هستید.

موز

فردی با محبت، خونگرم و دلسوز هستید. اغلب اوقات از کمبود اعتماد به نفس رنج می‌برید و کمی احساس ترس در شما دیده می‌شود برخی مواقع از اخلاق خوب شما سوء استفاده می‌کنند اما به‌طور کلی ارتباطات شما با دیگران در وضعیت متعادلی قرار دارد.

نارگیل

جدی، متفکر و اندیشمند هستید اگر چه از روابط

اجتماعی‌تان لذت می‌برید ولی در انتخاب شریک زندگی

بسیار سخت‌گیر هستید در کارهای‌تان سرسختی و سماجت دارید ولی لزوما بی‌پروا نیستید.

 

 

٣-فرد دلخواه شما چه رنگی است؟

چنان چه رنگ منتخب شما سبز است : 

  زمانی که برای نخستین بار با کسی ملاقات می کنید،رفتار شما باعث می شود که او از همان آغاز،سفره دلش را برای شما باز کند و در مورد زندگی خودش با شما گفت وگو کند.این عمل وی به خاطر آن است که شما راحتی و آرامش را به او منتقل می کنید و او احساس می کند که تحت حمایت کامل و همه جانبه شما قرار گرفته است.شما از همان ابتدا می توانید به راحتی تشخیص دهید که فرد مقابل چه نیازهایی دارد.شما به غرایز خود اعتماد می کنید وبه نداهای درونتان گوش می دهید و به همین طریق متوجه می شوید طرف مقابلتان به دنبال چه عکس العمل هایی از جانب شماست.نکته قابل توجهی که درشما وجود دارد توانایی کسب اطلاعات از خصوصیات طرف مقابل است.در واقع،از این طریق می توانید حس کنجکاوی خود را پاسخ گویید.

نکته مهم:فرد ایده آل شما باید دارای یک شخصیت ثابت باشد."سبزها" با کسی ازدواج می کنند که با ثبات و قاطع باشد و همیشه از این انتخاب خود راضی هستند.

اما به یاد داشته باشید:شما همواره با روی باز با دنیای اطراف خود ارتباط برقرار می کنید وانسان پاکی هستید.داشتن این خصوصیات،اندکی کار شما را در پیدا کردن فرد ایده آلتان دشوار می کند.بیشتر افراد نمی توانند شخصیت واقعی شما را به درستی بشناسند،به همین دلیل زمانی که با خود واقعی شما مواجه می شوند ممکن است به یکباره شوکه شده و ناامید گردند،زیرا ممکن است که شما با معیارهای ذهنی آن ها مطابقت نداشته باشید.

چنان چه رنگ منتخب شما بنفش است  :

  در اولین ملاقات و دیدار بیشتر جذب انرژی و تحرک فرد مقابل خود می شوید،اما در واقع شما به کسی علاقه مندید که در کنار او احساس آرامش کنید و از او آرامش بگیرید.رمز موفقیت شما در مقابل دیگران جذبه،هیجان و گیرایی شما از تمام جهات است.شما سرشار از ذوق و اشتیاق هستید و شاید به همین دلیل دیگران احساس می کنند زندگی شان در کنار شما،بسیار مهیج و جالب خواهد شد.شما وفادار و وظیفه شناس هستیدو ارتباط عاطفی برای شما یک مساله بسیار مهم و جدی تلقی می شود.  

 نکته مهم:اگر فردی را برای ازدواج انتخاب کردید،به این معناست که او تمام معیارها و ملاک های مورد نظر شما را دارا بوده که توانسته به این مرحله راه پیدا کند.البته ناگفته نماند که شما برای وضعیت ظاهری افراد اهمیت خاصی قائل هستید. 

اما به یاد داشته باشید:بهتر است اگر فرد مناسب پیدا شد،به او فرصت کافی بدهید تا خود را به شما بشناساند،سعی نکنید خصوصیات اخلاقی او را حدس بزنید.بلکه بهتر است وی را بر اساس رفتارش ارزیابی کنید نه این که او را با فرد رویاها و ایده آل ذهن خود مقایسه کنید.

    چنان چه رنگ انتخابی شما نارنجی است  :

 شما یک فرد جذاب،دوست داشتنی،مهربان وخونگرم هستید و با این خصوصیات می توانید به سادگی به هر آن چه می خواهید برسید.باید حقیقت را لمس کنید تا بتوانید آن را باور کنید.شما با رفتار خود به دیگران نشان می دهید که به حرف های آن ها گوش می دهید و برایشان ارزش قائل هستید.اما به راحتی فریفته ظاهر افراد می شوید،با این حال جای هیچ گونه ناراحتی وجود ندارد چرا که ازدواج شما همیشه از روی عقل و منطق بوده و احساس در آن جایی ندارد.                                      

  نکته مهم:شما قطعا با کسی ارتباط را آغاز می کنید که بتوانید از او چیزی یاد بگیرید.افراد باهوش این خاصیت را دارند و همیشه حس تحسین شما را بر می انگیزند.            

  اما به یاد داشته باشید:شما فردی هستید که سعی می کنید نقاط ضعف و نفوذپذیر خود را پنهان کنید.بنابراین،تنها چیزی که فرد مقابل می تواند در شما ببیند هوشمندی های زیرکانه شما در مسائل است.او احتمالا در مورد شخصیت اصلی شما دچار اشتباه می شود.پس سعی کنید در طول زمان،وی را با شخصیت واقعی خود آشنا سازید.            

چنان چه رنگ انتخابی شما نیلی است  :

   نخستین دیدار،این تصور را در فرد مقابل خود به وجود می آورید که نیازمند تایید دیگران هستید.او بلافاصله متوجه می شود که می تواند با کمی محبت زندگی شما را از ابتدا تاکنون مورد بررسی قرار داده و بر مبنای آن،تصمیم بگیرد.با این حال به افراد اجازه سوءاستفاده را نمی دهید و به رغم آن که نیازمند تایید دیگران در هر حال هستید،اما فرق سوءاستفاده و واقعیت را به خوبی درک می کنید.شاید قابل توجه ترین نکته در انتخاب های شما این باشد که دیگران را از دریچه چشم خود می بینید ، اما فرق راست و دروغ را در این ارتباط خیلی سریع تشخیص می دهید.این حالت شاید بیشتر از آن رو باشد که وجود شما همیشه آماده کمک به دیگران است و به همین علت متقابلا خواهان گرمی و درک کامل از جانب آن ها می باشید.شما تلاش می کنید تا خود را در نظر دیگران بزرگ تر جلوه دهید با این هدف که رضایت و موافقت آنان را در مورد نیازها و خواسته های خویش به دست آورید،با این حال کم تر پیش می آید که طرف مقابل این ارزش معنوی را درک نکند.                

 نکته مهم:فرد ایده آل شما باید قابل اطمینان باشد.کسی که "راستی"و"درستی"برترین ویژگی اخلاقی اوست و آن را به وضوح در صحنه زندگی مشترک به نمایش می گذارد."نیلی"ها با افراد صادق وفداکار ازدواج می کنند و همیشه در زندگی این احساس را دارند که نیازهای روحی خود را مرتفع ساخته اند.     

اما به یاد داشته باشید:شما همیشه دیگران را با تفکرات،روحیات و خصوصیات خود محک می زنید بنابراین امکان اشتباه و یا سوءاستفاده در انتخاب های شما 50درصد بیش از دیگران است.مردانی که در نیمه راه،"خود"واقعی شان را نشان می دهند نیز کم نیستند.سعی کنید در طول زندگی با رفتار صحیح خود،او را از نیرنگ زدن باز داشته و مهم تر از آن این که از ابتدای کاربا دقت بیشتری به جلو بروید

 

 

/ 50 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مددی

بیخود و بی جهت میگ میگ

مددی

یه هفته هم که ما میخواستیم بیایم یونی خودشون تعطیل کردن

سارا

دست همگی دوستان بابت کنسل کردن امتحان درد نکنه... دیگه از این بهتر نمیشد....................[هورا][هورا][هورا]

mohajer

گفتي: غزل بگو! چه بگويم؟ مجال کو؟ شيرين من، براي غزل شور و حال کو؟ پر مي زند دلم به هواي غزل، ولي گيرم هواي پر زدنم هست، بال کو؟ گيرم به فال نيک بگيرم بهار را چشم و دلي براي تماشا و فال کو؟

فردا جمعه است و چشمهایم در راه شاید نسیمی از جنس هدایت با خورشید از پشت کوه های ضلالت با شمشیری آغشته به حق طلوع کند و کلبه احزان مردمانی از جنس انتظار که نه دری دارد و نه پنجره ای که نمایش سبزه های زرد باشد به گلستانی!!! نه زیاد است گلستان ،به خراباتی شاد اما پر از مهر و محبت که یار فرماید " من از تو راضیم" وای بر ما اگر آن یار بگوید " نه" آن وقت من و این بار گران ، این توشه ی مشکین ...وای بر ما اگر از اهل همان شهر قدیمی همان شهر که خواندند به مهمانی و میزبانی نکردند چرا میزبانی کردند ولی با 30000 نیزه و شمشیر وای بر ما اگر خوانیم عجل الولیک الفرج اما اما اما.... وای بر من سیه روی

خدایا دلم را چنان آراسته کن آن چنان که ستاری خدا یا زبانم را چنان پرورش بده آن چنان که رحمانی خدایا گوش هایم را به صوت خود متصل کن آن چنان که انت الصراطالمستقیمی خدا یا چشم هایم را چنان روشن کن آن چنان که نوری خدا یا دست هایم را آن چنان قدرتمند ساز آن چنان که قادری خدایا قلبم را چنان بشکن آن چنان که معماری خدایا پاهایم را جز به حقیقت راه مده آن چنان که انت الجوادی خدایا روحم را در آسمانی به پرواز در آور آن چنان که آزادی خدایا نفسم را در زندانی بیافکن آن چنان که پروردگاری خدا یا گناهانم را ببخش آن چنان که لیاقت داشته باشم بگویم مولایی خدا یا گناهانم را ببخش آن چنان که بخوانم و گویم مولایی یا مولایی یا مولایی عجل الولیک الفرج

سارا

چه آهنگ جذابی است این آهنگ.........!!![قلب]

زهرا

اهنگ قشنگه....ولی اگه میشه اهنگ "به تومدیونم"رضا صادقی[گل][گل][گل] هم قشنگه بذارید تو وب[چشمک] باتشکر[نیشخند][نیشخند]

مددی

خانم اویسی دیگه واقعا وقتش رسیده که این تاج و تخت رو بذارید و برید من واقعا از این حس جاه طلبی شما در عجبم از شما که معلمی دیگه بعیده

سارا

نیکو نژاد جونم...[ماچ]چشم...بعد از این آهنگ،آهنگی رو که گفتی میذارم...[بغل](البته اگه کدش رو پیدا کنم...) برادر مدد...یه قدر نشناس عجیبی شدینا...[قهر]مدیریت به این جذابی در طول تاریخ دیده نشده...[مغرور] فعلا آهنگ وبلاگ رو داشته باشین...