سخنان ناب 2

*   از گناه نفرتداشته باش نه از گناهکار .   (گاندی)

*   برگ در هنگام زوال می افتد ، میوه در هنگام کمال میافتد، بنگر که چگونه می افتی    چون برگی زرد و یا سیبی سرخ .  (کنفسیوس)

*   به همه عشق بورز، به تعداد کمی اعتماد کن، و به هیچکس بدینکن ( شکسپیر )

/ 16 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سحر

آخه تو این دوره زمونه که نمیشه به همه عشق ورزید[چشمک]

ArYaN

تنها عشقی که عقلانیه عشق به خداست سحر خانوم[لبخند]

کامیار

1.به همه نمیشه عشق ورزید اما همه رو میشه دوست داشت و به یه نفر عشق ورزید! 2.آرین جون پس بشین تا عاشق خدا بشی! میدونی فقط درک عشق به خدا چقدر سخته؟

فتحی

فکر می کنم عشق به خدا برای دهن ما لقمه گنده ای باشه ...در ثانی شرقی ها اعتقاد دارن که با یه عشق پاک زمینی که رد پایی از هوس توی اون نباشه می شه به خدا هم رسید هر کاری یه مقدمه ای داره ...فکر می کنم که فیلم ماه رمضان پارسال این مطلب رو به خوبی نشون داد یه عشق پاک می تونه آدم رو از دام تعلقات بکنه تا به جایی برسونه که حتی خود معشوق هم رنگ و لعابشو از دست بده اونجاست که می شه پرواز کرد ... که یکی هست و هیچ نیست جز او وحده لا اله الا هو این مدعیان در طلبش بی خبرانند آن را که خبر شد خبری باز نیامد اینم یه کل درست و حسابی توی کاراکتر ...

ArYaN

هرکی میگه عشق خدا سخته پس عاشق هیچکس نیست.... من عاشق خدام... خیلی آسونه...

ArYaN

19 سالم بود عاشق یه دختر شدم..عشقم صاف و ساده بود,پاک بود...از روی هوس نبود..زمینی بود..ولی با این حال بهم وفا نکرد....تنها کسی که تنهام نمی ذاره خداس...تازه فهمیدم فقط خدا,شایسته است تا جان دهم از عشقه او,برای او... خیلی راحت عاشق خدا هستم,چون هستم! جای تعجب نیست که نادانید حالم را... خلوتی کرده ام با دوست تا غافل نشوم از یادش.. برایش آواز وفا می خوانم,مرا در بر می گیرد احساس عشق او,معرفت را نشانم می دهد آوای او..

کامیار

نگو این حرفارو!عشق خدا یعنی فنا در او!کسایی که عاشق خدا میشن عمرشون خیلی کوتاه میشه!چون خدا طاقت دوریشونو نداره!

ArYaN

عمرم کمتر شد شد....فقط خدا ازم راضی باشه.

کامیار

این طوری نمیشه من باید باهات حضوری صحبت کنم! من خیلی آدمایی که ادعای عاشقی داشتن بهشون اثبات کردم عاشق نیستن.اسم نمیبرم شاید بشناسی![چشمک]

ArYaN

حرف بزنیم...